Shirtum

Álbum W3.0 Collectibles

Shirtum
2 min readJun 1, 2023

--

Sevgili topluluğumuz:

En son albüm güncellememiz artık mevcut! Umzarız beklemeye değer olmuştur. Aşağıdaki adımlardan sonra albümünüzle etkileşim kurmaktan keyif alırsınız:

 • Cüzdanınızla MySHI’ye bağlanın.
 • Albüme erişmek için, sol taraftaki sekmenin üzerine tıklayın. Sahip olduğunuz koleksiyon nesnelerini ilgili pozisyonlarına yerleştirilmiş olarak göreceksiniz.
 • “President” sekmesine tıklayarak, bu kategoriye karşılık gelen koleksiyonlardan birini görebilirsiniz. Bildiğiniz üzere, bunlar Galatasaray NFT’leridir ve sahip olduğunuz kategoriye bağlı olarak, zaten sahip olduğunuz ödüllere ek bir sayıda ödül olarak sağlayacaktır.
  -Iconic: 3 Kupa
  -Mytical: 4 Kupa
  -Legendary: 5 Kupa
 • “Legend” sekmesine tıkladığınızda, Ronaldinho ve Avant Premier NFT’lerine ait koleksiyonları görebilirsiniz. Bu kategori için doldurulması gereken üç yeriniz olacak. Bu yere koyduğunuz koleksiyonlar tekrarlanamaz ve her biri 3 adet Kupa kazandıracaktır. Yani, bir adet Ronaldinho koleksiyonuna ve Avant Premier’in farklı iki NFT’sine sahip olmanız durumunda, skorunuza 9 Kupa eklemiş olursunuz.
 • Ayrıca yakında ödül sıralamasını gösterecek son bir sekmeye de erişiminiz olacak. Ödüllere erişim sağlayan pozisyonlarda olduğunuzdan emin olmak için bunu kontrol etmeniz oldukça önemli olacaktır.

Herhangi bir koleksiyon öğesine tıkladığınızda, onun evrimine ait bilgilere erişim sağlayacaksınız. Bildiğiniz gibi, koleksiyon öğesinin evrimi, koleksiyon öğesinin içinde belirli miktarda $SHI tutmanızı gerektirir.

Varsayalım ki Bronz kategorisinden birini geliştirmek istiyorsunuz, onu Elmas seviyesine çıkarmak için gereken fiyatlar şu şekildedir:
- Bronzdan Gümüşe: $SHI cinsinden 50$
- Gümüşten Altına: $SHI cinsinden 100$
- Altından Elmasa: $SHI cinsinden 200$

Unutmayın, koleksiyon nöğenizi geliştirmek için kullanacağınız ağ Polygon'dur, bu yüzden henüz söz konusu ağda tokenleriniz yoksa köprü kullanmanız gerekecektir.

Koleksiyona yatırılan $SHI herhangi bir zamanda çıkarılabilir mi?
Evet, ancak koleksiyon nesnesi otomatik olarak orijinal kategorisine dönecek ve $SHI'nızı geri aldığınızda %1 komisyon ödemeniz gerekecektir. Bu komisyonlar üzerindeki SHI yakılacaktır.

“Submit” butonunun işlevi nedir?
Bu düğme, Shirtum W3.0 Collectibles ile bağlantılı ödüllere erişim için gereklidir. W3.0 Koleksiyon öğelerinizi geliştirdikten ve albümünüzün tamamını doldurduktan (veya mümkün olduğunca çok sayıda doldurduktan) sonra belirli bir miktarda Kupa elde edeceksiniz. Kupa ödüllerine erişmek için, ödüller dağıtılmadan önce albümünüzü "Submit" düğmesine basarak göndermeniz gerekmektedir. Böylece, o ana kadar tüm Kupalarınızı doğru şekilde saydığımızdan ve ödülleri dağıtırken Koleksiyon sıralamasındaki konumunuzu doğruladığımızdan emin oluruz.

Şimdilik bu kadar! Albümün çıkışıyla ilgili şüphelerinizi çözmüş olmayı ve Shirtum W3.0 Collectibles'ın tamamlanmasına doğru bize eşlik etmeye devam etmenizi umuyoruz.

Shirtum takımı.

--

--