ÖNEMLİ DUYURU

Shirtum
1 min readAug 4, 2023

Sevgili topluluğumuz:

Son AMA etkinliğimizde, projeye yeni yatırımcıların gelme ihtimali hakkında sizleri bilgilendirmiştik. Geçtiğimiz hafta deneyimli ve köklü bir yatırımcı grubu için bu durum kesinleşti ve artık projenin kontrolünü devralacaklar.

Bahsettiğimiz bu yeni grup, taze enerji, Web3'ün yenilenmiş vizyonu ve Shirtum'un tam potansiyelini geliştirme ve onu hepimizin beklediği yere götürme hırsıyla geliyor.

Bu yeni grubun gelmesi, projenin sürekliliği, gelişimi ve başarısı için oldukça faydalı olacağına inandığımız bazı değişiklikleri de beraberinde getirecek. Başlıca değişiklikler, yönetim kurulunda, token politikasında ve spor dünyasındaki Web3'e yönelik tamamen yenilikçi ve dönüştürücü bir vizyonla kademeli olarak hayata geçirilecektir.

Önümüzdeki birkaç hafta içinde, topluluğumuzda gerçekleşecek olan değişiklikler hakkında sizlere daha kesin bilgiler vereceğiz. Diğer yandan albüm tamamlanana kadar devam edecek, ancak deneyimi topluluğumuz açısından daha keyifli hale getirmek için takvimde bazı küçük ayarlamalar yapacağız.

Aynı zamanda, geçtiğimiz haftada ortaya çıkan ve topluluğumuzda endişe yaratan bir konu hakkında da sizi bilgilendirmek istiyoruz: Ronaldinho Koleksiyonu'nun OpenSea'den kaldırılması.

OpenSea'nin bu tür durumlar için gerektirdiği koleksiyonun yeniden kurulması süreci Hukuk Departmanımız tarafından başlatılmıştır (Ticket #994458). Buna rağmen, bu eylemi haksız ve keyfi bir şekilde başlatan kişi ya da kişilere karşı başka adımlar da değerlendirilmektedir. Projenin, topluluğumuzun ve Shirtum'da çalışan her birimizin itibarını ve onurunu zedeleyen kötü niyetli, dayanaksız ve fırsatçı saldırılara izin vermeyeceğiz.

Umuyoruz ki bu yeni süreçte bize eşlik etmeye devam edersiniz. Seveceğinize emin olduğumuz çok heyecan verici haberlerimiz var.

Takipte kalın!

Shirtum ekibi

--

--