Pablo Beguer

Shirtum
Jul 27, 2023

Sevgili topluluğumuz,

Bildiğiniz gibi, yarın yeni bir drop başlatılacak: "Shirtum W3.0 Collectibles"ın dördüncüsü. Bu kez, kahramanımız, Kings League oyuncusu Pablo Beguer olacak ve koleksiyonu Gümüş kategoride yer alacak.

Daha önce gerçekleştirdiğimiz dağıtım sistemini devam ettirerek, bu kategoriye ait arz, MyShi sıralamasının bir parçası olan kullanıcılar arasında dağıtılacak. Ancak, King's League'de oynayan ilk ortaklığımız olduğundan dolayı, topluluğumuz ve Pablo için özel bir girişimde bulunmak istiyoruz.

Bu girişim ne olacak? MySHI sıralaması üyelerine teslim edilecek Gümüş kategori W3.0 Koleksiyon öğelerine ek olarak, on adet Bronz kategorisi W3.0 Koleksiyon öğeleri için bir çekiliş düzenleyeceğiz. Bu koleksiyon öğelerini, Shirtum'un ilk canlı Twitch yayınının kutlaması için önümüzdeki hafta duyurulacak belirli eylemleri yerine getirerek kazanma şansı elde edebileceksiniz.

Yarın dördüncü seri çıkışını kaçırmamak için takipte kalın, ve alamazsanız endişelenmeyin çünkü önümüzdeki haftaki çekilişte Bronz kategori koleksiyon öğesi kazanma fırsatınız olacak.

Shirtum ekibi

--

--