$SHI için Çok Zincirli Köprü

Shirtum
2 min readMar 28

--

Sevgili topluluğumuz,

Bugünden itibaren, yerel $SHI tokenimizi mevcut tüm ağlar arasında aktarmanın mümkün olacağı Çoklu Zincir Köprüsü’nün mevcut olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz: Ethereum (ERC-20), Binance Smart Chain (BSC) ve Polygon Network.

Buraya tıklayarak Köprü’ye giriş yapabilirsiniz.

Prosedür çok basit. İlk olarak, içerisinde $SHI olan cüzdan siteye bağlanmalıdır. Bağlandıktan sonra, aktarmak istediğiniz token adetini girmeli ve üst bölümde aktarımı sağlayacağınız ağı seçmelisiniz. Aşağıdaki bölümde ise, hedef ağ seçilmelidir. Uygulama, kullanıcının hangi Blockchain üzerinde çalıştığına bağlı olarak değişen ağ ücretlerini baz alarak, alınacak $SHI miktarını otomatik olarak gösterecektir.

Her şey tamamlandığında, SWAP butonuna tıklayın. Bir onay penceresi açılacaktır. Bu, tüm verilerin doğruluğunu onaylamanız ve işlemi gerçekleştirebilmeniz için son aşamadır. Daha sonrasında işlemin cüzdan üzerinde imzalanması gerekir. Fonlar birkaç dakika içinde varış noktasına ulaşacaktır. İşlemin tamamlanma süresi de çalıştırıldığı ağlara göre değişiklik göstermektedir.

Günler önce duyurduğumuz gibi, Nisan ayı boyunca, her durumda aynı yıllık getiriye (APY) sahip olacak stake havuzları bu ağların her birinde mevcut olacak. Stake kazançları ağdan bağımsız olarak aynı olurken, W3.0 Pass ve W3.0 Collectibles’ımız Polygon’da yaratılacağından dolayı, tokenlere bu ağ üzerinde sahip olmak daha fazla fayda sağlayacaktır.

W3.0 Pass, $SHI’nin kazanç sağlamak için stake edilmesine olanak tanır (buraya tıklayın). Ayrıca önceden belirlenmiş miktarda $SHI (buraya tıklayın) W3.0 Collectibles üzerine yatırılarak daha yüksek tier’lere dönüştürülebilir.

Gördüğünüz gibi, bu yılki Yol Haritamız eşliğinde istikrarlı bir şekilde ilerlemeye devam ediyoruz. Önümüzdeki haftalarda, sonraki adımlarımız hakkında rapor vereceğiz: W3.0 Pass’in lansmanı (Polygon staking dahil), W3.0 Collectibles Albümümüz ve BSC’de stake havuzlarının yeniden açılması.

Bizi izlemeye devam edin.

Shirtum Takımı

--

--

Shirtum

Own, trade and experience sports through NFTs | Collect To Experience (C2E) official memorabilia from your idols | $SHI is the Key