Shirtum

Shirtum W3.0 Club

Shirtum

--

Sevgili topluluğumuz,

Sabırlı bir bekleyişin ardından, Shirtum ekibinin sıkı çalışmasıyla birlikte hazırlamış olduğumuz 2023 yol haritasını sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Söz verdiğimiz gibi, hazırlık sürecinde sizlere sunmuş olduğumuz heyecan verici haberleri madde madde açıklayacağız.

Elbette ki buna, kullanıcılarımıza $SHI token’in büyümesine odaklı bir dizi yenilikçi deneyim sunma önerimiz olan Shirtum W3.0 Club ile başlayacağız.

Nasıl çalışacak?

Yakın gelecekte Polygon ağındaki bir drop’u duyuracağız ve kullanıcılar W3.0 Pass’i mint’leyebilecekler. Bu, dijital bir kart olarak hareket edecek ve Shirtum’un bu yıl topluluğuna getireceği tüm koleksiyon deneyimlerinin anahtarı niteliğinde bir NFT olacak.

Shirtum IT ekibi, $SHI tokenleri W3.0 Pass içinde staking yapmak gibi bir dizi yenilikçi özelliği barındıran yeni bir sistem geliştirdi. Bu prosedürü izleyen kullanıcılar, MySHI sıralamasına girecekler ve bu sayede sıralama kullanıcıların stake edilmiş token’lerine göre şekillenecek. Yakın zamanda, söz konusu sıralama ve onu oluşturan farklı seviyeler hakkında daha fazla bilgi vereceğiz.

Eski staking havuzlarının tamamlanana kadar aktif kalacağını ve her iki sistemde de sıralama için stake edilen $SHI miktarının hesaplanarak yeni sistemle birlikte var olacağını açıklığa kavuşturmak bizler için önemli. İki staking havuzunda da $SHI’ye sahip olanların, MySHI sıralamasında her iki miktarın toplamını görebilmeleri adına aynı cüzdanı kullanmaları gerekmektedir. Sistem, SWC22 yarışmasından elde edilen ve halen staking sözleşmesinde kilitlenmiş olan ödülleri de dikkate alacaktır.

Shirtum W3.0 Club’a üye olmanın ve sıralamada yükselmenin faydaları arasında ödüllere, ücretsiz dijital koleksiyonlara ve kulüp ortamında yönetişime erişim bulunmaktadır.

Shirtum W3.0 Club, önümüzdeki haftalarda piyasaya süreceğimiz tüm heyecan verici deneyimleri elde etmenin tek yoludur. Kaçırmayın ve unutmayın: sıralamada ne kadar yüksek olursanız, daha iyi faydalar elde etme şansınız o kadar artar.

Bize katılın. Pişman olmayacaksınız.

Shirtum Takımı

--

--

Shirtum

Own, trade and experience sports through NFTs | Collect To Experience (C2E) official memorabilia from your idols | $SHI is the Key