Shirtum W3.0 Rewards

Shirtum
2 min readJun 6, 2023

--

Sevgili topluluğumuz:

Bekleyiş sona eriyor! İlk Shirtum W3.0 Collectibles ödülü geliyor. Bu makalede, bu koleksiyoncu serinin ödül sistemiyle ilgili tüm detayları paylaşmak istiyoruz.

Ödüller

Son birkaç aydır, size bir dizi özel ödül sunmak için ortaklarımızla birlikte çalışıyoruz. Keyfinize göre seçebilirsiniz:
- Bir parça fiziki hatıra.
- Bir AMA.
- En iyi takımlardan resmi futbol maçına 2 bilet.

Her ortağımızın ödüllerine ek olarak, Shirtum $SHI cinsinden ilgi çekici ödüller sunacak ve bunlar doğrudan Stake üzerinde verilecektir.

Bu ödüllerden herhangi birini almaya hak kazanmak için, albümde yer alan koleksiyon öğelerine sahip olmanız ve ardından her bir ödül için belirlenen minimum sayıda kupa toplamanız gerekir.
Tüm koleksiyon öğeleri arasında sahip olduğunuz kupalar, sizi sıralamanıza bağlı olarak ödüllerin dağılımını belirleyen bir sıralama düzenine yerleştirecektir.
Bu, kupa sıralamasında birinci olarak sadece her ödül için değil, aynı zamanda her fırsat için mümkün olduğunca çok kupa toplamanız gerektiği anlamına gelir.
Skor tablosunun zirvesinde olmak size aşağıdaki ödüller için bir avantaj sağlar.

Kupa sayısında eşitlik olursa ne olur?

Beraberlik durumunda, MyShi sıralamasındaki en yüksek konum dikkate alınacaktır.

Ödüllerin dağıtımı

Yukarıda açıklandığı gibi ödüllerin dağıtımı, kupa sıralamasındaki konumunuza göre belirlenecektir.

İlk ödül için dağıtım aşağıdaki gibi olacaktır:

 • İlk 15, Nico Pareja ile AMA’ya erişimi sağlayacak bir NFT alacak.
 • İlk 5, $SHI’de önemli ödüller alacak:
  1.: 147.000 $SHI
  2.: 113.400 $SHI
  3.: 84.000 $SHI
  4.: 42.000 $SHI
  5.: 33.600 $SHI
 • Ve, paylaşılan ankette belirlediğiniz gibi, en iyi 15 kişi arasında çekiliş yapılacak ve bu kişilere iki adet Roma maçı bileti ve iki adet Sevilla maçı bileti için "değiştirilebilir kupon" olarak hizmet edecek NFT’ler verilecektir.

Öte yandan, fiziksel hatıra parçaları yalnızca albümün tamamlanmasının ardından ödülün bir parçası olacak, bu yüzden idollerimizin kariyerleri boyunca giydikleri gıpta ile bakılan eşyaların tadını çıkarmak için bir süre beklememiz gerekecek.

Anlık görüntü

Kupa sıralaması anlık görüntüsü, ödül için öngörülen günde Türkiye saati ile 19.00’da yapılacaktır. Tüm veriler toplandıktan sonra kazananlar duyurulacaktır.
İlk ödül durumunda, Anlık Görüntü 09.06’da Türkiye saati ile 19.00’da gerçekleşecektir.
*Unutmayın, bu tarihten önce koleksiyonunuzu geliştirmeniz gerekecek. Koleksiyon sıralamasında uygun bir konumda olduğunuza karar verdiğiniz an "Submit" butonuna tıklayın.

Toplama oyunumuzu ve ondan elde edilen ödülleri mümkün olduğunca çok kullanıcıya ulaştırmak için hala çalışıyoruz.

Bizi takip etmeye devam edin, yakında daha fazla haber gelecek.

Shirtum ekibi.

--

--

Shirtum

Own, trade and experience sports through NFTs | Collect To Experience (C2E) official memorabilia from your idols | $SHI is the Key